Hudbou se nechává vést a nechce nikdy přestat. Cavetown zamíří podruhé do Prahy

Cavetown | Zdroj: facebook.com/cavetownband

Mladý britský písničkář Robin Skinner je rovněž znám pod pseudonymem Cavetown. Nyní se svojí indie-folkovou tvorbou navštíví Prahu již druhým rokem po sobě. V dubnu zamíří do Rock Café.

Doprovázet ho budou hned dva hosté. Prvním z nich je irská písničkářka a kytaristka z Dublinu Orla Gartland, která si taktéž vybudovala fanouškovskou základnu skrz covery známých singlů na YouTube. Druhým bude nezávislý muzikant z Nashville Tennessee Austin Thomas aka Spookyghostboy.

Rozhovor: Leo Duncan z Ten Fé: Nemáme rádi The 1975. Prosím, přestaňte nás k nim přirovnávat

Robin Skinner pochází z hudební rodiny, svůj talent začal rozvíjet už v raném věku. Od roku 2013 začal vystupovat pod jménem Cavetown a společně s melodií ukulele nám z prostoru své ložnice přinášel covery oblíbených písní – například od Twenty One Pilots, Eda Sheerana či Peach Pit. Robin se snažil pomoci sám sobě tvorbou textů a hudby, aby se vyrovnal s nástrahami skutečného světa a k jeho překvapení nepomohla hudba jen jemu samotnému ale i lidem, kteří si ji mohli poslechnout. Snaží se psát texty o věcech tak běžných a leckdy mnohem těžších ke sdílení a to je právě to, proč o nich píše.

Vstupenky na koncert, který se odehraje 19. dubna 2020 v Rock Café, jsou k dostání na webu Fource.


Napište komentář