Prosincový koncert Rage se přesouvá do Ostravy

Rage | Zdroj: pragokoncert.cz

Heavy / power metalové trio Rage se na podzim vydá na cesty, aby formou speciální Black In Mind 20th Anniversary Tour oslavilo 20. výročí alba Black In Mind. Koncert, který se měl původně uskutečnit ve Zlíně, se přesouvá do Ostravy.

Support zůstává neměnný, tzn. spolu s Rage vystoupí švýcarská formace Maxxwell i řecká banda Emerald Sun. Mimo skladby z výročního alba zazní samozřejmě i největší hity kapely.

Rage se představí se starým materiálem, zato v nové sestavě, protože skupinu opustili hned dva členové, které nahradili kytarista Marcos Rodriguez a bubeník Vassilios „Lucky“ Maniatopoulos.

A teď to hlavní – koncert se přemisťuje ze Zlína do Music Club Barrák v Ostravě. Datum 12. prosince zůstává. Vstupenky lze získat do konce srpna za “předstihovou” cenu 590 korun a to v předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro a TicketArt.

 

 


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.