Queer ikona Fletcher zazpívá poprvé v Praze

Fletcher | Zdroj: fource.cz

Mladá americká zpěvačka Fletcher se již pro mnohé stala ikonou, ať už jde o její písničky a nebo životní příběh. Pražský klub SaSaZu se pak již zanedlouho stane dějištěm zpěvaččina prvního pražského koncertu.

Vynalézavá a činorodá zpěvačka Fletcher uspěla již počátkem předešlého desetiletí v americké televizní soutěži X Factor. Přestože si téměř hned získala oblibu desetitisíců diváků a posluchačů, se svou první EP deskou You Ruined New York City for Me počkala až na rok 2019. Ještě mohutnější úspěchy poté sklidila další EP deska The S(ex) Tapes – nahrávka například patřila k vůbec nejposlouchanějším na službě iTunes.

Čtěte také: Pražská ARCHA+ pohostí The Cult na jejich čtyřicátiny

Roku 2023 se umělkyně dočkala završení práce na svém prvním řadovém albu Girl of My Dreams. Dala si na něm ještě více záležet na svém stylu, ve kterém se mísí pop, disco rytmy i rockové balady. Ladem nenechala stát ani svůj vyprávěcí talent, a fanouškům tak nabízí skutečně hluboký ponor do vlastních pocitů a zkušeností. Českým fanouškům se Fletcher naživo vůbec poprvé představí již zakrátko. Stane se tak 21. dubna 2024 v klubu SaSaZu v pražských Holešovicích. Vstupenky jsou k dispozici v sítích TicketmasterGoOut a také na stránkách společnosti Fource.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 405 Článků
Narozen 1999 v Kolíně, nyní si užívám rozmanitého studia na FHS UK a především ještě rozmanitějšího světa muziky