Rammstein míří opět do Prahy. V Edenu se připravují rovnou dva koncerty

Rammstein | Zdroj: Live Nation

Rammstein se vrací do České republiky, evropské stadiónové turné odstartují v květnu 2019! K nám dorazí v červenci, kdy zahrají dvakrát v Edenu.

17. září kapela Rammstein na svých internetových stránkách oznámila: „Téměř hotovo! Natáčení orchestru a sborů v Minsku pro sedmé studiové album.“ K tomu kapela zveřejnila dvě fotografie z této session a citát z jejich písně Adios, což by mohl být i pracovní návod pro Rammstein: „Housle hoří s jekotem, harfy se zařezávají do masa.“ Již téměř deset let čekají fanoušci kapely Rammstein toužebně na následovníka desky Liebe ist für alle da. Není tak divu, že ohlášení nové hudby se do mezinárodních médií rozneslo rychlostí blesku.

Čtěte také: Rammstein napodruhé začali rozpačitě, nakonec ale předvedli strhující podívanou

Nyní Rammstein přikládají pod kotel ještě jednou. Paralelně k vydání prozatím nepojmenovaného nového alba (jaro 2019), odehrají své první stadionové turné ve své historii. Kdo jejich dramatická, perfektně zinscenovaná živá vystoupení zná, si možná mohl myslet, že nic většího už nelze vymyslet. U Rammstein si ale člověk může být jist, že si pro jejich mohutná a monstrózní pódia přichystali něco výjimečného!

V pražském Edenu Rammstein vystoupí 16. a 17. července 2019. Vstupenky v ceně 1 790 – 2 390 Kč budou v prodeji od 8. listopadu v sítích Eventim, Ticketportal a Ticketmaster.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 377 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.