Whitesnake a Def Leppard u nás v červnu zahrají pod jednou střechou

Whitesnake | Zdroj: Live Nation

Právě dnes odstartoval předprodej vstupenek na unikátní večer v O2 areně, ve které se 17. června představí hned dvě legendy osmdesátkového hard rocku – Def Leppard a Whitesnake. Def Leppard u nás vystoupí po čtyřech letech a Whitesnake českému publiku představí desku Flesh & Blood.

Už čtyřicet let vystupuje David Coverdale se svou kapelou Whitesnake, kterou založil po odchodu z Deep Purple. A právě těchhle čtyřicet let oslaví i s českými fanoušky v pražské O2 areně, kde vystoupí jako speciální anglických Def Leppard.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Top 5 rockových filmů s těmi nejlepšími soundtracky

 „Jsme skutečně nadšeni a těšíme se na to, až v roce 2019 opět zahrajeme v pražské O2 areně a společně oslavíme čtyřicáté výročí Whitesnake. A jsem moc vděčný, že už tolik let cestuji po tomto neuvěřitelném světě. Chceme svými koncerty oslavit ty nezapomenutelné okamžiky s miliony lidí… Všem, kteří se k nám na této úžasné cestě připojili, opravdu děkuji!! Miluji tyto sdílené okamžiky, stejně jako svojí práci. Ještě jednou díky za těch 40 let!“ uvedl David Coverdale.

Def Leppard jsou stále vnímáni jako jedna z nejdůležitějších světových rockových formací. V průběhu své kariéry nahráli celou řadu klasických přelomových alb a jejich tvorba ovlivnila nejednu generaci fanoušků i kapel. Velkolepá živá vystoupení Def Leppard, plná silných melodických rockových skladeb, se stala pro tento kvintet ze Sheffieldu synonymem. Za posledních více než třicet let se jejich koncerty staly vyhledávanými událostmi a kapela i nadále vyprodává arény po celém světě.

Zajímavostí kapely je pak jednoruký bubeník Rick Allen, který o levou ruku přišel v důsledku nehody již v době, kdy v Def Leppard působil. Ostatní z kapely však ani nepřemýšleli o náhradě, a tak s nimi Rick hraje dodnes.

Vstupenky na koncert jsou ode dneška v prodeji v síti Ticketportal a ceny se pohybují od 1 190 do 1 790 Kč.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.