Rammstein se chystají do pražských Letňan, a to hned dvakrát

Rammstein | Zdroj: Live Nation

Není to tak dávno, co němečtí Rammstein vystupovali v pražském Edenu a chystají se do Prahy zas. Ve svém nabitém turné pro rok 2022 si pro Česko vymezili hned dva koncertní termíny.

V roce 2019 vydali Rammstein po dlouhých deseti letech nové album Rammstein, se kterým obrazili svět a pochází z něj hity jako Deutschland nebo Ausländer. Nyní kapela naplánovala další světové turné pro rok 2022 a opět navštíví i Prahu. Podle všeho se bude jednat nejspíš o turné k nové desce, protože se klávesista Flake nechal slyšet, že Rammstein naplno využili stále probíhající pandemie a natočili tak neplánované album. To vyjde pravděpodobně ještě letos a bude odrážet aktuální dění.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Ty nejlepší mladé kapely, které ženou grindcore kupředu

Šestice muzikantů v čele s Tillem Lindemannem vystoupí v Praze dvakrát – 15. a 16. května 2022 a pro jejich koncertní vystoupení bylo tentokrát vybrán open air areál Letiště Letňany. Vstupenky v ceně 1 990 – 2 990 Kč lze zakoupit v síti Ticketmaster.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 344 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.