Festival Colour Meeting nabízí pestrou dávku hudebních žánrů a divadla

Monika Načeva | Zdroj: colourmeeting.cz

Mezinárodní festival Colour Meeting 2021 láká na rozmanitá hudební a divadelní vystoupení v podání umělců z tuzemské i zahraniční scény v parku pod poličskými hradbami. Program budou doplňovat také různé workshopy a nebude chybět ani domácí kuchyně.

Na již 18. ročníku festivalu Colour Meeting se předvede mix různorodých hudebních žánrů v podání unikátních ženských osobností evropské world music i české alternativní scény. Publiku se představí portugalská zpěvačka Lina Rodrigues s albem Lina_Raül Refree, izraelská elektro-popová diva a herečka Liraz, známá například ze seriálu Teherán, a také mladá vysoce respektovaná skotská hráčka na dudy Brìghde Chaimbeul. Z českých zpěvaček vystoupí dále Iva Bittová společně s alternativně-rockovou kapelou Dunaj nebo Monika Načeva s hudebním projektem Zdivočelí koně.

Čtěte také: Nejdelší český vlak letos znovu vyjede podpořit krajany v Rumunsku na hudební Festival Banát

Program se ponese také na vlně psychedelie v podobě elektro-cumbia tria Cacao Mental či maskovaného uskupení Decolonize Your Mind Society z Budapešti. Nebude chybět ani dávka rapu od slovenského rappera Fvck_Kvlt, který dorazí se speciálním hostem, interpretkou pohrávající si s experimentálním rapem, Arletou. S aktuální deskou Květy Květy překvapí brněnská alternativní skupina Květy, městské country melodie přiveze pražská kapela Dingo a rockové tóny naladí skupina Povodí Ohře. Kromě rozličnosti hudební scény se návštěvníci dále mohou těšit i na řadu divadelních představení v provedení divadel Damúza, Holektiv a Divadlo Víti Marčíka.

Festival se uskuteční v termínu 23. a 24. července 2021 v Poličce. Vstupenky je možné zakoupit v síti GoOut.


Napište komentář