Rammstein se stávají pány času a své umění ukážou i Praze, brzy!

Rammstein | Zdroj: Universal Music

Po dlouhých spekulacích se konečně dozvídáme pravdu. Německá legenda vydá za méně než dva měsíce nové album! Přečtěte si, jak se osmá deska jmenuje a kdy ji uslyšíte naživo v Praze.

Oblíbená a kontroverzní kapela ve složení Till Lindemann, Paul Landers, Richard Z. Kruspe, Flake, Oliver Riedel a Christoph Schneider pracovala na jedenácti písních desky Zeit celé dva roky a dílem, které vzniklo ve spolupráci s producentem Olsenem Involtini, se pochlubí světu 29. dubna. Jako vždy je impozantní i obálka desky, kterou tentokrát fotil kanadský hudebník a fotograf Bryan Adams na schodech památníku Trudelturm v berlínském Adlershofu.

Čtěte také: Rammstein se chystají do pražských Letňan, a to hned dvakrát

Na desku Zeit se můžeme naladit už teď díky stejnojmennému singlu, který vznikal ve studiu La Fabrique ve Francii a také se můžeme nechat oslnit vizuálem od Roberta Gwisdeka. Nejen nejnovější album předvedou Rammstein15. a 16. května na pražském Letišti Letňany. Vstupenky jsou k dostání na webu Live Nation.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.