Reginald oslavil Vánoce s novým EP a klipem

Johny Machette, Edita Třísková a Reginald | Foto: Championship Music

Vánoční nadílka byla letos o něco bohatší, teda alespoň pro fanoušky Reginalda, který se rozhodl na Štědrý den vydat nové EP. K tomu přidal i klip k prvnímu singlu Signál a uslyšíte na něm i Johnyho Machette a Editu Tříškovou.

Rozhodně se nejedná o první spolupráci Reginalda a Johnyho Machette. V letech 2011–2012 založili a společně se podíleli na hip-hopovém projektu HZM, vyhráli velice prestižní soutěž v rámci známého festivalu Hip Hop Jam a vydali spolu dokonce i desku. Nyní se spolu znovu sešli na nové písni Signál.

S Johnym máme už delší dobu zase dobrý vztahy, jen jsme o tom nedávali veřejně vědět. Navíc jsem za celou dobu mojí sólový kariéry nenarazil na nikoho, s kým bych si takhle hudebně sednul, proto je taky jedinej host na EP, když nepočítám zpěvačky. Song jsem měl připravenej s jednou slokou už delší dobu a když jsem přemýšlel, koho na druhou, hned jsem věděl,” komentuje vznik nové písničky Reginald.

Zpěvačku Editu Třískovou poznal Reginald díky Ondřejovi Žatkuliakovi. Zrovna u něj se celé EP nahrávalo a dalo i dohromady. Pokud jde o další společné projekty Reginalda a Johnyho, má Reginald jasno:

Myslím, že nejde o naši poslední společnou věc, ale nic konkrétního nechystáme.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.