Řezníkova novinka čelí první žalobě

Řezník | Zroj: facebook.com

Horror-coreový raper Řezník vydal na konci března novou desku. Nikoho asi příliš nepřekvapí, že netrvalo dlouho a na tohoto provokativního interpreta byla uvalena první žaloba.

Na konci března vyšla nová deska nekompromisního rapera, který si říká Řezník. Dvojalbum nazvané Bateman se skládá z disků Patrick Bateman a Muzeum mentálních kuriozit. Písničky jsou ve velkém zaměřeny na nedávnou kauzu hudební ankety Český slavík. I samotné iTunes se dlouho rozhodovalo o samotném prodeji desky. Texty skladeb jsou plné násilí a nechutností, a tak netrvalo dlouho a Řezník má na triku první žalobu.

Na svém facebookovém profilu umístil část oné stížnosti. Ta praví o písni Linka bezpečí, kde se prý objevuje spojení vulgárního textu s důvěrnou věcí. ,,Mnohem závažnějšího jednání jste se dopustil samotným textem písně, který je vůči klientovi vulgární a hrubě urážlivý a je způsobilý velmi negativním způsobem ovlivnit vnímání Klienta u veřejnosti, jakož i zmařit 20 leté úsilí mnoha lidí pomoci dětem v těžkých situacích.” Řezník dokonce zpívá o tom, že takovéto služby jsou placené. Podle komentáře na facebooku si raper z žaloby příliš nedělá. Vypadá to, že písničku přejmenuje z Linky bezpečí na Linka důvěry. ,,Což byl vlastně pracovní název a ani nevim, kdy se to v procesu výroby přeměnilo,” říká o písničce Řezník.  Z jaké strany přiletí něco podobného tentokrát?


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.