Soutěž o 2×2 vstupenky na koncert Cut Copy (ukončeno)

Cut Copy | Zdroj: facebook.com

Už příští pondělí to v pražském Lucerna Music Baru rozbalí synth-popoví protinožci Cut Copy. V roli předskokanů se představí tuzemský elektro objev Deaths. A my jsme si pro vás připravili soutěž o 2×2 vstupenky.

Mladí a úspěšní Cut Copy jsou na turné k desce Free Your Mind, kterou vydali loni na podzim, a v rámci tour zavítají i do České republiky. Bude to už druhá zastávka sympatických protinožců u nás (poprvé jsme je mohli přivítat před dvěma lety v Meet Factory) a dá se očekávat, že to bude zase velký zážitek! Stačí se podívat na křiklavý cover jejich v pořadí čtvrtého LP, který se stroze omezuje na povel Free your mind, a je jasné, o co těmhle klukům jde. Cut Copy dávají vzpomenout Summer of Love a éře hippies vůbec. Sami trochu teatrálně tvrdí, že nahrávka je výzvou k osvobození mysli a vyvolání fantazií příští mladé revoluce. V zásadě by se to ale dalo zjednodušit tak, že Cut Copy chtějí prostě bavit. A taky že baví! Free Your Mind je deska plná přímočarých pecek, které vás spolehlivě zvednou ze židle.

Vyhrajte v naší soutěži 2×2 vstupenky na koncert, který proběhne 21. dubna v pražském Lucerna Music Baru, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku. Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo CUT COPY. Soutěž o vstupenky probíhá od pondělí 14. do pátku 18. dubna 2014. O výhře budete informováni e-mailem.

Z jakého australského města pocházejí Cut Copy?

a) Sydney

b) Melbourne

c) Brisbane


Napište komentář