Richard Műller už na podzim vyráží na tour HLASY 2

Richard Műller připravuje HLASY 2 | Foto: Tomáš Martínek

Zpěvák Richard Műller by si dávno mohl dopřát nějaký ten odpočinek. Jenže na vavřínech tento výjimečný člověk rozhodně neusíná a připravuje další turné.

Fanoušci Richarda Műllera rozhodně nemusí zoufat, pokud se nedostali na některý z jeho koncertů turné HLASY. Před pár dny zazpíval v X Factoru ukázku z připravovaného projektu HLASY 2. Během finále se předvedl v té nejlepší formě a spolu se skupinou Fragile naservíroval hit Kníže Rohan.

Známá skladba, společně s dalšími více či méně známými písněmi, zazní ve zcela nových a unikátních vokálních úpravách bez použití jediného nástroje. V rámci podzimního turné HLASY 2 navštíví zpěvák čtyři desítky českých a slovenských měst.

Mám velkou radost z toho, že mám tak početnou fanouškovskou základnu v Česku i na Slovensku. Přestože jsem Slovák a tím i zůstanu, těším se na české publikum stejně jako na to slovenské,“ nechal se slyšet Richard Műller. Turné HLASY 2 startuje 29. září v Trenčíně, česká část pak 30. října v Brně.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...