Rihanna překvapila novým albem

Rihanna - Anti | Zdroj: facebook.cz

Barbadorská zpěvačka Rihanna předčasně vydala své nové CD s názvem Anti. A ještě překvapivější na tom je, že si jej zdarma můžete stáhnout na serveru TIDAL.

Tato světoznámá zpěvačka, vlastním jménem Robyn Rihanna Fentyová původem z Barbadosu, oznámila vydání nové desky pojmenované Anti již na podzim loňského roku. Je to její osmá deska a patří na ní písně jako třeba FourFiveSeconds nebo American Oxygen, které na hudební scénu uvedla již dříve. O datu vydání desky byly vedeny mnohé spekulace, ale nejvíce pravděpodobné se zdálo datum 29.1.2016. Pravdou je, že k již vydanému albu přibudou ještě další tři songy, které vyjdou na Deluxe verzi této desky, právě 29. ledna.

Celá deska Anti je volně k dispozici na webové stránce TIDAL. Stačí se zaregistrovat a bezplatně využít šedesátidenní zkušební verzi. Poté už si desku můžete zdarma stáhnout. Rihanna navíc k tomuto CD chystá celé turné s názvem Anti World Tour, na které má v plánu se dne 26. července stavit také do České republiky a zahrát v pražském Edenu. Vstupenky na tento koncert můžete sehnat na serveru ticketportal nebo ticketpro od 1490 Kč.


Napište komentář