Robbie Williams nahrává nové album se Sony Music

Robbie Williams | Zdroj: facebook.com

Britská pop star Robbie Williams má novou nahrávací smlouvu se Sony Music. Jedenácté studiové album podle všeho vyjde ještě letos.

Robbie Williams je největší současnou popovou hvězdou Velké Británie. Svou kariéru odstartoval v roce 1990 s boybandem Take That, kde figuroval nejprve jako tanečník. O pět let později skupinu opustil a vydal se na sólovou dráhu.

Držitel několika hudebních cen MTV má na kontě deset studiových alb a nyní pracuje na jedenáctém. Se Sony Music má Robbie Williams podepsanou novou nahrávací smlouvu a spolupracuje opět také s dlouholetým přítelem, jímž je spoluautor Robbieho nestárnoucích hitů Angels, Rock DJ, Feel, Millennium, Let Me Entertain You, Guy Chambers.

„V týmu společnosti Sony jsou profesionálové, neuvěřitelně lační a mají velkou energii. Jsem připraven víc než kdy dřív a jsem naprosto přesvědčen o tom, že jsem na správném místě. Těším se na spolupráci na novém albu a jsem hrdý na nové partnerství se Sony Music,“ říká Robbie Williams.

„Jsme potěšení, že můžeme spolupracovat s Robbiem,“ řekl za Sony Music Jason Iley. „Robbie Williams je jedním z nejcharizmatičtějších, jedinečných umělců této země. Jakmile se setkal s našim týmem, došlo k okamžitému propojení.“

S novým albem se dá očekávat také turné a budeme doufat, že se brzy Robbie Williams zastaví i u nás v Česku.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.