Rock for People 2020 rozšiřuje line-up. Přijedou The 1975, Neck Deep nebo Horkýže Slíže

The 1975 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Když festival Rock for People oznámil první jména line-upu příštího ročníku, systém GoOut poprvé v historii nezvládl nátlak fanoušků, kteří si chtěli koupit lístek, a stránky zprostředkovatele spadly. A s hvězdnými jmény ještě není konec.

Již nějakou dobu víme, že Rock for People v novém termínu poctí američtí punkrockeři Green Day spolu s Fall Out BoyWeezer. Zároveň se dávno těšíme i na oblíbence české scény John Wolfhooker a zástupce nizozemského hip hopu DOPE D.O.D.

Pokud vás tyto hvězdy nepřesvědčily, Rock for People zahrál další eso – návrat indie rockového giganta The 1975. Anglická kapela díky své audiovizuální přitažlivosti s lehkostí vyprodává haly po celém světě a právem sbírá jedno ocenění za druhým. Naposledy v Čechách vystoupila před dvěma lety na přecpaném koncertě ve Foru Karlín.

Čtěte také: Life dostáli pověsti z Rock for People a oslnili Prahu pořádnou punkovou energií

Mezi dalšími vystupujícími jsou nově i Neck Deep, jedna z největších hvězd pop punku, dále slovenská legenda Horkýže Slíže, holandský rock De Staat, americký metalcore v podání Motionless In White a britský post-hardcore Dream State.

Rock for People nemění lokalitu, tradičně se uskuteční letišti v Hradci Králové, nově se však odehraje o několik týdnů dříve než obvykle, a to ve dnech 18. – 21. června 2020. Celofestivalové vstupenky můžete do vyprodání získat za 2 590 Kč. K dispozici jsou i jednodenní vstupenky.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.