Rock for People 2022 oznamuje další jména. Do Hradce přijedou Highly Suspect i Daughtry

Daughtry | Zdroj: Rock for People

Festival Rock for People 2022 rozšiřuje nabitý program o další interprety, kteří rozproudí rockovou krev v Hradci již za dva měsíce. Čtyřdenní akci doplní kapely jako Enter Shikari, Creeper nebo Daughtry.

Po Velikonoční nadílce pořadatelé Rock for People přidali do line-upu hned 24 nových hvězd. Do programu přibude tak třeba kapela, která naživo nikdy nezklamala, a to electro-hardcoroví Enter Shikari. K nim se připojí jedni z nejviditelnějších a nejkonzistentnějších nositelů rock & rollové pochodně 21. století Daughtry nebo energií a emocemi nabitá tvorba americké kapely Highly Suspect, jež fanoušci zastihli chvíli před vypuknutím pandemie ve vyprodaném Lucerna Music Baru. Těšit se můžeme taky na zajímavá dua z britského ostrova v podobě Wet Leg nebo pořádně naštvaných a politicky vyhraněných Bob Vylan. Doplní je Slothrust, Slow Crush, Ghøstkid, Happydaze, Holly Humberstone, Oceans Ate Alaska, One Step Closer nebo Creeper.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Výkyvy v tvorbě Highly Suspect. Hledají se, nebo se už našli?

To vše se připojí k už tak natřískanému programu, který letos bude tvořit nově také diskuzní stage, kde se budou konat zajímavé debaty a přednášky. Hostem zde bude například americký herec Michael C. Hall ze seriálu Dexter. Na několika stageích tento ročník budou kralovat headlineři Green Day, Biffy Clyro, Fall Out Boy a Royal Blood. Kromě nich se dočkáme třeba Idles, Sum 41, You Me At Six, Wolf Alice, Black Veil Brides nebo popové star .

Hradecký festival Rock for People se uskuteční 15.-18. června 2022. Vstupenky jsou zatím ještě stále v prodeji v síti GoOut, nicméně už jich mnoho nezbývá.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz