Rock for People láká na skvělou hudbu a vychlazený Staropramen

Rock For People - staropramen | zdroj: staropramen

Poslední dny se v naší republice zdají až neuvěřitelně horké a vysilující, takže co pomůže návštěvníkům Rock for People?

Vysoké teploty dokáží být někdy velice nepříjemné, proto určitě všichni ocení fakt, že svou pomocnou ruku tomuto festivalu dodává firma Staropramen, díky niž si mohou návštěvníci vychutnat snad všechny druhy piva, této značky. Od světlého po tmavé, dokonce se zde bude čepovat i oblíbený Staropramen COOL Grep a cider značky Carling. Pro ty největší fajnšmekry stojí jistě za zmínku, že v areálu bude i hospoda, která bude čepovat Staropramen do skla.

K dobré náladě napomáháme poskytováním bezkonkurenčního pivního servisu, nabídkou širokého pivního a nápojového portfolia, komfortem stanů, posezení a řadou extra aktivit pro návštěvníky,” říká Jan Vošta, event manager společnosti Pivovary Staropramen. 

V areálu budeme mít také originální produkci vyplňující přestávky mezi koncerty na velkých scénách tzv. „rychloparties”. Ty budou ve znamení limitované edice plechovek „Bav se Staropramenem“.  Na každé ze zmíněných plechovek je uvedené jiné slovo nebo symbol, jejichž prostřednictvím můžete sestavit originální vzkaz a pozvat své přátele na jedno“ dodává Jan Vošta.

Všechny tyto aktivity jsou součástí projektu, na který jsou všichni ze Staropramenu náležitě hrdí. Jde o projekt nesoucí název Festivaly bez zábran, které mají za úkol zpříjemnit pobyty na festivalech pro hendikepované lidi, především pro vozíčkáře.  Tento projekt opravdu stojí za to podporovat, protože každý člověk,by si měl festivaly užít naplno, bez sebemenších potíží! 

I letos bude mít Staropramen i vlastní stage (Staropramen Stage), na které vystoupí kapely jako Royal Republic, Tři Sestry, Monkey Business, X Ambassadors, Enter Shikari a mnoho dalších.


Napište komentář

Filip Neminarz
O Filip Neminarz 13 Článků
-Jsem student grafického designu -Je mi 20 let -od hudby se odvíjí skoro celý můj život -hraji na několik hudebních nástrojů, z toho nejdéle na kytaru (cca 10 let) a bicí (3 roky) -mimo hudbu patří mezi mé koníčky focení, psaní a sledování filmů (čím starší a hororovější, tím lepší ) -mezi mé nejoblíbenější interprety patří: Blink 182, Sum 41, Foo Fighters, Metallica, Pantera, Misfits, Avenged Sevenfold, Slipknot, AC/DC, Motörhead, Bullet for my valentine, A day to remember, Four Year Strong, Bloc Party, Trivium, Rise Against, Five Finger Death Punch, Avatar, Bring me the horizon (pouze jejich nejnovější dvě desky) a z jiného soudku, Eminem, Johnny Cash, Karel Kryl, Jarda Nohavica .. to je skok, co? :)