Nový letní hit má na svědomí Generace O

Generace O | foto: oficiální tisková zpráva

Co mají společného Sebastian, Martin Harich, Pavel Callta, ATMO Music nebo Light & Love? Tahle parta mladých hudebníků, označena jako Generace O, natočila videoklip k novému letnímu singlu. 

Generace O je příležitostné uskupení zmíněných interpretů a dalších jejich vrstevníků, které vzniklo při TV Óčko. Jeho duchovním otcem je hudební šéf televize Michal Klein: „Při jedné návštěvě se nám ve studiu sešlo hned několik mladých hudebníků a mě napadlo, že je tu unikátní příležitost zkusit je dát dohromady.“ 

A tak vznikla písnička Společný svět, kterou napsal a vyprodukoval Honza BalcárekLight & Love. Textově se na ní podíleli Pepa BolanMandrage a BeefATMO Music. Kromě Sebastiana, Pavla Callty a Martina Haricha v ní zpívají i Milan Peroutka a Honza Řičař, které znají diváci Óčka jako moderátory, a také Rina.

Videoklip k euforické skladbě zrežíroval Radim Věžník a kromě zainteresovaných interpretů se v něm objevují také Pekař, Kuba Ryba a VoltUDG.

Společný svět má ambice být letním hitem. Light & Love odvedli ve studiu tradičně precizní práci, vsadili na taneční beat a výrazný melodický motiv.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.