Blíží se Rock for People a kdo zaváhá, nejede

Rock for People | zdroj: rockforpeople.cz

Letošní ročník Rock for People je mezi příznivci festivalové atmosféry žádaný jako snad nikdy předtím. 

Před pár dny bylo na oficiálním facebookovém profilu Rock for People oznámeno, že je Camp plus vyprodán. To by nebylo nic zvláštního, ovšem v posledních dnech se vyprodala i novinka Tent hotel (který využívá kartónových stanů, které si pak vlastník může odnést domů) a Tent Inn. Dokonce vyšla najevo zpráva, že klasický Camp je už z 80% vyprodán. To lehce napovídá faktu, že letos bude opravdu narváno!

Mimo to bylo zveřejněno i několik novinek, co se občerstvení týče. Už to nebudou jen ty nudné, běžné, městské fast foody, kterých je na každém rohu mraky. Letos budou moci návštěvníci ochutnat dobroty ze všech koutů světa. Tyto speciální stánky s jídlem, které jsou vedeny Zdeňkem Střížkem (zakladatelem Burgerfestu) nesou název Street Food Rocks.

Mezi další nedávno oznámené zprávy patří i ta, že se autogramiády a meet & greet zúčastní kapely Enter Shikari a Skillet. Jedná se údajně s více kapelami, takže tyto dvě rozhodně nebudou poslední.
Pokud jste stále nerozvážní a nevíte, zda letos navštívit festival Rock for People, určitě dál neváhejte a kupujte poslední možné lístky a kempy, bude to velké!


Napište komentář

Filip Neminarz
O Filip Neminarz 13 Článků
-Jsem student grafického designu -Je mi 20 let -od hudby se odvíjí skoro celý můj život -hraji na několik hudebních nástrojů, z toho nejdéle na kytaru (cca 10 let) a bicí (3 roky) -mimo hudbu patří mezi mé koníčky focení, psaní a sledování filmů (čím starší a hororovější, tím lepší ) -mezi mé nejoblíbenější interprety patří: Blink 182, Sum 41, Foo Fighters, Metallica, Pantera, Misfits, Avenged Sevenfold, Slipknot, AC/DC, Motörhead, Bullet for my valentine, A day to remember, Four Year Strong, Bloc Party, Trivium, Rise Against, Five Finger Death Punch, Avatar, Bring me the horizon (pouze jejich nejnovější dvě desky) a z jiného soudku, Eminem, Johnny Cash, Karel Kryl, Jarda Nohavica .. to je skok, co? :)