Rock for People potvrdil třetího headlinera, jsou jím američtí Paramore

Paramore | Zdroj: Rock for People

Hradecký festival odhalil třetího headlinera. Po Die Antwoord a Evanescence to jsou američtí Paramore, kteří kromě svých největších hitů představí i písně z nového alba After Laughter a se kterými přijede i jejich staronový člen, bubeník Zac Farro.

Je to tak.  Po šesti letech se na Rock for People znovu ukážou rockeři Paramore se zpěvačkou Hayley Williams v čele. Vystoupí zde s hity, které jim vysloužily řadu ocenění včetně Grammy či Kerrang! a představí i zbrusu nové album After Laughter, které vyjde 12. května.

K tvůrčímu tandemu energické zpěvačky a kytaristy Taylora Yorka se navíc po sedmileté pauze vrací bubeník Zac Farro, jeden ze spoluzakladatelů kapely.

Paramore naposledy vystoupili na Rock for People před šesti lety a jejich koncert patří k těm, na které mnozí návštěvníci dodnes vzpomínají,“ upřesňuje dramaturg a jeden ze zakladatelů festivalu Michal Thomes a dodává: “Od té doby ušli pořádný kus cesty, získali Grammy, byli headlinery velkých festivalů jako je Reading a Leeds… Teď se vrací v plné síle a s novým materiálem a tak pro nás rozhodnutí o tom, kdo bude jedním z letošních headlinerům, bylo jasně dané.Rock for People je navíc jedním z mála festivalů, na kterých v rámci svého evropského turné kapela vystoupí.

A pokud se jejich vystoupení nemůžete dočkat, už teď si můžete poslechnout singl Hard Times z připravovaného alba.

Rock for People proběhne ve dnech 4. až 6. července 2017 a vstupenky  jsou v prodeji na webu festivalu. Aktuální edice celofestivalových pasů je v prodeji za cenu 2 000 Kč. K dispozici jsou také kombotickety nebo jednodenní vstupenky na jednotlivé festivalové dny.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.