Rock for People se letos neuskuteční, těšit se můžeme až na rok 2021

Rock for People 2019 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Pandemie Covid-19 obrátila celý svět naruby a kulturní odvětví zažívá šok. Dalším festivalem, který letos neproběhne, je několik měsíců dopředu vyprodaný Rock for People, jenž měl tento rok pro návštěvníky připravený opravdu nadupaný lineup.

Pravděpodobně nikdo není překvapený, že se letošní ročník festivalu Rock for People odsouvá na rok 2021. „Nepíše se mi to vůbec lehce, ale letos se Rock for People v plánovaném termínu neuskuteční. Dlouho jsme věřili, že se pandemie přežene, a společně pak oslavíme její překonání ve festivalovém areálu. Opatření, která jsou v boji proti koronaviru aplikována, nám bohužel neumožňují realizovat festival v rozsahu a kvalitě tak, jak jsme si ho představovali a více než rok připravovali.“ oznámil Michal Thomes, ředitel festivalu.

Čtěte také: O CO MOŽNÁ PŘIJDEME? Twenty One Pilots, The 1975 nebo Enter Shikari – festivaloví headlineři 2020

Zároveň uvedl, že s agenty a managementy interpretů jednají o změně termínu, snaží se zachovat stávající lineup a proto prosí, aby si fanoušci festivalu nechali své zakoupené vstupenky, které budou platné i pro nový termín festivalu.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.