VIDEO: The Ghost Inside jsou po autonehodě zase v plné síle, se singlem Aftermath oznamují vydání alba

The Ghost Inside | Zdroj: NME.com

Metalcorová parta začala na materiálu pro páté album pracovat již v roce 2015, plány jim však zhatila autonehoda, která si vyžádala životy jejich řidičů a také zranění mezi členy kapely. Američtí The Ghost Inside se z této otřesné události vzpamatovávali velmi dlouho, ale nyní se zdá, že toto nešťastné období překonali a pošramocené emoce promítli také do nového singlu Aftermath.

Nová deska nesoucí název The Ghost Inside, která má navazovat na předchozí LP Dear Youth z roku 2014, vyjde již 5. června a jedná se o první počin kapely od tragické autonehody v roce 2015. Cesta k mentálnímu i fyzickému zotavení byla dlouhá, náročná a právě všechny tyto pocity a zážitky se The Ghost Inside rozhodli ventilovat na novém albu, ze kterého nyní zveřejnili první singl s názvem Aftermath.

Čtěte také: Povstali jako bájný Fénix z popela? The Ghost Inside jsou zpět

Videoklip plný emocí začíná zpravodajstvím, které mluví o autonehodě a celý song slouží jako zpověď kapely s tímto zážitkem. „Nejde o to, co se nám stalo,“ říká baskytarista Jim Riley a doplňuje „nikdy na to nezapomeneme, je to součástí naší cesty, našeho růstu a toho, kdo jsme.“ Aftermath je plná výtečných breakdownů, nechybí ani čisté vokály zpěváka Jonathana Vigily a kapela ukazuje, že rozhodně neusnula na vavřínech.

Nové desky, na které The Ghost Inside spolupracují s producentem Willem Putneyem a dlouholetým přítelem Jeremym McKinnonem ze skupiny A Day to Remember, se dočkáme již za pár dní a dle první ochutnávky se máme rozhodně na co těšit.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.