Rockový Slunovrat 2021 se uskuteční v novém termínu

Rockový Slunovrat 2019 | Foto: Jan Tran, MonsterMusic

14. ročník festivalu Rockový Slunovrat se z původně avizovaného září přesouvá na srpen.

Rockový Slunovrat také hlásí první potvrzené interprety. Úspěšné vystoupení z posledního ročníku si přijede zopakovat kapela Zooblasters. Muzikanti z pražské scény se dali dohromady, aby vytvořili zábavný hudební projekt, který spojuje prvky taneční hudby a world music – dokonce už stihli vydat debutové EP Welcome to the Human Zoo.

Fotoreport (2019): Rockový Slunovrat – Royal Republic, Wohnout, Kapitán Demo, Auxili a další, 1. 6. 2019, Lesní divadlo, Řevnice

Premiéru na Rockovém Slunovratu odehrají mezinárodní United Flavour, kteří patří mezi stálice tuzemských i evropských klubů a festivalů. Další jména budou zveřejněna v průběhu následujících týdnů. Festival se odehraje v termínu 13. a 14. srpna 2021 v Lesním divadle v Řevnicích u Prahy. Již zakoupené vstupenky na loňský dvoudenní festival zůstávají v platnosti. Vstupenky je možné zakoupit v síti GoOut.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.