S Ozzym a The Hollywood Vampires vystoupí v Praze i Jonathan Davis z Korn

Jonathan Davis | Zdroj: Live Nation

Hvězdná sestava, známá jako Prague Rocks 2018, která příští rok vystoupí na pražském Letišti Letňany, se rozrostla o dalšího vystupujícího. A nebude ním nikdo jiný, než zpěvák Jonathan Davis, známý především jako zpěvák nu-metalových Korn.

Ten se tak představí po boku legendárního Ozzyho Osbourna a formace The Hollywood Vampires, sestávající se z Johnnyho Deppa, Alice Coopera a Joe Perryho. V České republice se však zpěvák ukázal i letos, a to během turné Korn k jejich poslední desce The Serenity of Suffering, která po světě slavila mimořádný úspěch a v žebříčku Billboard 200 se umístila na čtvrtém místě.

Prague Rocks 2018 se bude konat 13. června příštího roku na již zmíněném Letišti Letňany. Vstupenky jsou k dispozici v předprodejních sítích TicketPro a TicketPortal za cenu od 1 490 do 1 950 Kč.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.