Sebastian představil videoklip k singlu Náhradní díly

Sebastian | Foto: Aleš Funke

Zpěvák Sebastian zveřejnil videoklip k nejnovějšímu singlu Náhradní díly z nedávno vydaného debutového alba Hvězdy. V klipu je možné zahlédnout Xindla X, jenž skladbu napsal, Atmo Music nebo věrné příznivce. 

„Fanoušci hrajou v životě muzikanta důležitou roli. Jste s nima ve spojení na sociálních sítích, kde vám denně vyjadřují podporu, ženou vás vpřed a dodávají energii, když se nedaří. Jak moc je potřebujete, si intenzivně uvědomíte hlavně na koncertech. Nápad natočit klip jako výraz poděkování našim fanouškům, se zrodil na turné k desce. Rozhodli jsme se dát jim ve videu prostor,“ říká Sebastian a dodává: Zároveň jsem tam chtěl dostat co nejvíc lidí, kteří se podíleli na albu a kteří se motají kolem našich koncertů. Je to současně taková představovačka. A tak se v klipu mihnou nejen spříznění muzikanti, ale i další členové crew jako zvukař, manažer nebo osvětlovač.

Podklady ke klipu se sbíraly na pražském křtu debutu Hvězdy. Za kamerou stál Zdeněk Sopůšek z Forward Creatives, s nímž Sebastian nespolupracoval poprvé. Na svědomí má také videoklipy k populárním písním Toulavá nebo Záchranný bod.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.