Selah Sue a Archive se ukážou na Rock for Churchill

Archive | zdroj: rfch.cz

K již nabitému programu letního festivalu Rock for Churchill, který se bude konat poslední víkend v srpnu, se přidala stoupající hvězda Selah Sue a kapela Archive!

Archive je kapela z Velké Británie a pořadatelé se ji pokoušeli přivézt na Rock for Churchill již několik let. Se svou snahou nepolevili a čekání se vyplatilo, protože Archive svou účast potvrdili. V létě tak představí svým fanouškům své jubilejní desáté album, které na svět vykouklo 12. ledna. Jejich mix trip hopu, progresivního rocku a elektroniky dokáže zaujmout širokou masu lidí, kteří poté jen s úžasem vychutnávají jejich vystoupení, která jsou pověstná svou dokonalostí.

Do Vroutku také dorazí belgická zpěvačka a skladatelka Selah Sue, jejíž sláva stoupá raketovým tempem. Debutové desky z roku 2011 se ihned prodalo více než milion kusů a rok poté získala ocenění pro nové talenty EBBA, kterou v minulosti získala například Adele či Zaz. Její tvorba mixuje soul, R&B a reggae a občas se naskytne i hip hop či dubstep. Selah Sue už 30. března vydává novou desku a první zveřejněné skladby jako Alone či Reason ukazují, že se máme opět na co těšit.

Rock for Churchill již tradičně uzavírá letní prázdninovou sezónu festivalů. A ostatně jako každý rok, i letos to bude záživné, protože zde vystoupí takové kapely jako Asian Dub Foundation, Royal Republic, Babylon Circus, N.O.H.A, Loop Troop Rockers či Tata Bojs a Horkýže Slíže. Na takto nabitý festival seženete vstupenku za 700 korun plus poplatky.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.