Shakira s Rihannou představují duet s pořádně žhavým klipem

Shakira a Rihanna | Zdroj: facebook.com

Zpívají-li dvě krásky a výborné zpěvačky společnou píseň, nemůže z ní být nic jiného než velký hit. To potvrzuje skladba Can’t Remember To Forget dvou exotických hvězd – Rihanny a Shakiry.

Pořádně žhavý videoklip k písni Can’t Remember To Forget představují dvě svůdnice, Rihanna a Shakira. Právě Shakira se může touto skladbou pyšnit na svém novém eponymním albu, které má vyjít na konci března. Pokud neobstojí píseň samotná, klip by jí mohl pomoci. Charakteristické a provokativní pohyby zpěvaček, ze kterých se musí i ta zeď roztékat, róby, které nepotřebují příliš látky a doutníky, jsou téměř jistými pojistkami oblíbenosti u publika.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.