Šílenci Liars natočili video k singlu Mess On a Mission

Liars | zdroj: facebook.com

Oblíbení veteráni mezi indie uchylákama, Liars, v rámci neutuchajícího hudebního entuziasmu před měsícem vydali novinkové album Mess a nedávno ho doprovodili prvním videoklipem.

Video ztvárnění se dostalo singlu Mess On a Mission a zhostil se jej původem španělský režisér Luis Cerveró, známý tím, že točí, řekněme, hodně inovativním způsobem. V prostředí hudebního průmyslu a reklamy se pohybuje už nějakou dobu, během které si stačil udělat hodně zvučné jméno, mj. založením tvůrčí skupiny CANADA, sdružující podobně smýšlející španělské tvůrce, a spoluprací s řadou umělců a labelů, jak těch nezávislých, tak ryze komerčních jako například Adidas nebo Sony.

Pro Liars v L.A. natočil klip na míru, vytvořený s využitím techniky (jinak bytostně nenáviděného) zeleného plátna, aby maximálně vynikl kaleidoskop šílených pozadí, kterými  kapelu nechal projít, nebo resp. procouvat. Jak autor videa, tak samotní Liars, se zdráhají sdělit více k významu celého počinu a lpějí na tom, aby si každý našel svůj vlastní význam. Ať už tím mistři mínili cokoli, formou i obsahem jde o typickou Liarovskou záležitost. Prostě crazy stuff, stejně jako celá (mimochodem hodně povedená) deska, sledujte!


Napište komentář

Veronika Ondečková
O Veronika Ondečková 118 Článků
Ahoj! Jmenuju se Veronika, živim se (omylem) jako právnička, bydlím v tý nejlepší čtvrti na světe, v Dejvicích, a jsem závislá na hudbě. Tady najdete výsledek týhle letitý závislosti a mě najdete někde tam venku. Něco si ode mě třeba přečtěte.