Masters of Rock přiváží opět spoustu hvězd tvrdé muziky

Dream Theater | Zdroj: facebook.com

Tradiční vizovický fetival metalové a rockové hudby zve i letos na velkou škálu hvězd. Masters of Rock, to jsou čtyři dny plné tvrdé muziky.

Od 10. do 13. července se promění Vizovice v centrum tvrdé muziky. Městem otřese festival Masters of Rock, na který se každý rok sjíždí desetitisíce fanoušků z celého světa. Důvod je jednoduchý. Areál likérky R. Jelínek přivítá obrovské množství kapel rockové a metalové hudby, z nichž si mezi domácími i zahraničními hvězdami každý fanoušek vybere to své.

Dosud potvrzený program obsahuje již tolik kapel, že nejspíš nebudete vědět, kam dříve skočit. Návštěvníci se mohou těšit například na americké Dream Theater, německé Helloween s fanoušky sestaveným programem, Sabaton, kteří přivezou novinku Heroes, nebo Sebastian Bach, kde se představí zpěvák skupiny Skid Row v prvním sólovém projektu. Na Masters of Rock zavítá také ikona trash metalu Anthrax, nástupci kapely AC/DC – Airbourne, či Unisonic. Zcela premiérově přijedou také dva zástupci tvrdé muziky z Itálie, a to Cpt. Mendess & Rock ‘n’ Roll Army a Embryo. Program je opravdu široký a toto je pouze malý výběr z něj.

Za českou scénu vystoupí mimo jiné legendární Citron, kteří spolu s Tanjou zakončí úspěšné Radegast a Plni energie Tour. Dále pak Rocksymphony, Kreyson, Škwor, Sebastien, Doga a mnoho dalších. Mimo to připravili organizátoři pro návštěvníky další bezvadné věci, jako možnost setkání s vystupujícími při každodenních autogramiádách na Prosperita Meet & Greet Stage! Na prvních 15.000 návštěvníků čeká tradiční dárek v podobě kompilace CD účinkujících kapel. Chybět nebudou ani další atrakce a aktivity v celém areálu festivalu. Příznivci by si měli v diáři zaškrtnout tyto čtyři dny jako Prázdniny ro(c)ku.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.