SKLENIK vydali druhé album, na kterém hostuje i bubeník Britney Spears

SKLENIK | Foto: archiv

Indie-popová trojice SKLENIK, která je z hlavního města naší republiky, vydává své druhé album. Pojmenovali ho Champagne Cork Pop. Deska má své hvězdné zahraniční hosty a originální distribuci.

SKLENIK na svém druhém albu Champagne Cork Pop překvapuje okouzlujícími křehkými popovými melodiemi a suverénním zvukem. Překvapením jsou například bubenk od Britney Spears či Scissor Sisters. A třešničkou na pomyslném hudebním dortu je určitě zpěvák hvězdné kapely let devadesátých East 17.

Album je plné zasněných synthpopových melodií a je protkané punkovými prvky. Celkem osm skladeb alba Champagne Cork Pop bylo nahráno v letech 2010 – 2013 ve studiu Sklenik FX a o mix a mastering se staral Matouš Godík (Matouš Godík Studio).

Jako hosté se představí britská zpěvačka Charlie One (Ohm Square), bubeník Johan Svensson (Britney Spears, Scissor Sisters) a Ian Kelosky, zpěvák hvězdných devadesátkových East 17. K tomu všemu přichází revoluční distribuce Pay by Portrait, která po stažení nabízí posluchači vlastní originální cover.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...