Slipknot se v polovině července 2021 vrátí do Prahy

Slipknot | Zdroj: facebook.com/slipknot

Americký nu-metal v podobě Slipknot zamíří příští rok do Prahy. Představí zde své nejnovější album, ale nebude chybět ani průřez zbytkem toho nejlepšího, co od svého vzniku vydali.

Kapela Slipknot vznikla v polovině 90. let, kdy ji založil Shawn Crahan, Joey Jordison a Paul Gray a postupně se k nim přidali další hráči. Prosluli nejen díky svým takřka hororovým maskám, které patří k jejich charakteristické image, ale bez pochyby za jejich slávu lze vděčit tvrdé hudbě a především energickým koncertům. Světoznámá skupina se z nich stala až po 6 letech s albem lowa (2001). O tři roky později potvrdili své místo na scéně deskou Vol. 3 (The Subliminal Verses) a od té doby o jejich kvalitách není pochyb.

Čtěte také: Lucie vyrazí na koncertní turní se symfonickým orchestrem

Do Prahy se Slipknot vrátí téměř po dvou letech, aby představili nejnovější tvorbu, jež vyšla na titulu We Are Not Your Kind v roce 2019. Do diářů si tak poznačte termín 29. července 2021, kdy kapela zahraje v pražské O2 areně. Vstupenky půjdou do prodeje 11. prosince 2020 v sítích Ticketportal.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 360 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.