Lucie vyrazí na koncertní turné se symfonickým orchestrem

Lucie - O2 arena, 2018 | Foto: Šárka Bejdová, MonsterMusic

Kapela Lucie spojí síly se symfonickým orchestrem, aby na podzim roku 2021 odehrála koncertní turné, které bude bez pochyby naprostým vrcholem tuzemské koncertní sezóny. Představí se takto během čtyř večerů napříč Českou republikou. Teda, snad.

Takřka za rok vyrazí tuzemská skupina Lucie na halové turné, které bude jednou věcí opravdu výjimečné – kapela navázala pracovní kontakt s dirigentem Kryštofem Markem, držitelem Českého lva za hudbu k filmu Masaryk, který stvořil celkové hudební aranžmá pro tuto nadcházející hudební show. Připravuje se tak téměř dvouhodinový průřez hudební tvorby Lucie v kombinaci s Filharmonií Hradec Králové a pěveckým souborem.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Nevšední vánoční dárky pro hudební fanoušky

„Na scéně, kterou chceme fanouškům představit, jsme pracovali bezmála rok. Práce to byla náročná, ale krásná a věříme, že to bude stát za to. Je to pro nás speciální projekt, proto chceme, aby i naši fanoušci z něj měli výjimečný zážitek” zdůrazňují členové skupiny Lucie.

Poprvé se takto představí 27. září 2021 v ostravské Ostravar areně, následují koncerty v Brně v DRFG areně 8. října 2021, v pardubické Enteria Areně 12. října 2021 a vše vyvrcholí přažským koncertem v O2 areně 20. října 2021. Vstupenky budou v prodeji od 10. prosince 2020 v sítích Ticketportal a Ticketmaster.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 373 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.