Slipknot se vrátí do Česka, vystoupí tu příští rok

Slipknot
Slipknot | Foto: Paul Harries

Legendární metalová formace Slipknot s Corey Taylorem v čele dorazí do České republiky. Skupina tu vystoupí po třech letech po tom, co vyprodala celou libeňskou O2 arenu.

Slipknot, kteří se těší celosvětové přízni metalové komunity už dvě desetiletí, se vrátí do Prahy. Devítičlenná parta u nás zahraje už podruhé od vydání jejich posledního alba, .5: The Gray Chapter, přičemž při koncertě v lednu roku 2016 dokonce beznadějně vyprodala O2 arenu. A tento husarský kousek se nyní pokusí zopakovat.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Superskupiny aneb Když si slavní hudebníci založí společnou kapelu

Kapela u nás vystoupí v létě příštího roku, konkrétně se na ně můžeme těšit 11. června, kdy opět zavítají právě do O2 areny. Vstupenky budou k zakoupení od 2. listopadu od 9 hodin ráno, přičemž jejich cena se pude pohybovat od 1 090 do 1 690 Kč.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 300 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.