Spice Girls v Praze! Mel C zazpívá živě na rádiu City

Mel C | Zdroj: popjustice.com

V rámci živých koncertů na rádiu City vystoupilo již mnoho hvězdných muzikantů z Čech a Slovenska. Nyní se posluchači připravují na živák Mel C a Petera Aristona.

Bývalá členka kdysi populárních Spice Girls, Mel C, předvede živě na rádiu City svůj hlas. Sekundovat jí bude Peter Ariston, třicetiletý zpěvák a skladatel. S Jamesem Deanem Bradfieldem z Manic Street Preachers hostuje na Aristonově desce právě i Mel C.

Sporty Spice, jak se Mel C přezdívalo za jejího působení se Spice Girls, natočila již čtyři studiové nahrávky. Byla nominována na Brit Awards, Echo Awards a roku 2000 figurovala na předních příčkách hitparády Billboard Dance Chart v USA. Je nejúspěšnější britskou spoluautorkou největšího počtu singlů, které se umístily na prvním místě ve Velké Británii. V celkovém pořadí je pak třetí za Lennonem a McCartneym.

Jak říká Peter Ariston, tak po rozpadu jeho kapely Popcorn Drama stále psal písně. Jednou za ním přišel jeho manažer a řekl mu, ať jdou věci dělat ve velkém. Slovenský muzikant se tedy vydal do Tetbury, kousek od Londýna, kde už čekal tým muzikantů připravený na natáčení.

Pořad City Live je možné slyšet každý měsíc v odpoledním vysílání Petra Slívy. Deset šťastlivců z řad posluchačů muže být dokonce přímo u toho. Mel C a Peter Ariston se na City předvedou už 22. března od 15 hodin.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...