Spolupracuje s Fatboy Slimem, teď rapový uragán Ocean Wisdom míří do Roxy

Ocean Wisdom | Zdroj: facebook.com

Jeho rap připomíná sprint Usaina Bolta. Spolupracuje s populárními jmény napříč hudebními žánry a ve svých šestadvaceti patří mezi známá jména britského hip hopu. Teď Ocean Wisdom zamíří do Prahy, kde v Roxy představí aktuální tvorbu.

Hip hop je v současnosti možná vůbec nejoblíbenějším žánrem a i jeho méně mainstreamové odnože si získávají přízeň velkého množství posluchačů. Ví to i promotéři, kteří do Česka pravidelně zvou zajímavá jména. Jedním takovým je Ocean Wisdom, londýnský rodák, který si 30. října odbude tuzemskou premiéru v Roxy.

Fotoreport: Foto: Skepta a AJ Tracey, 25. 10. 2019, Forum Karlín, Praha

Ačkoliv se v branži pohybuje jen něco málo přes pět let, může se pochlubit pár slušnými milníky. Vydal dvě dlouhohrající desky, spolupracoval se jmény jako Method Man či Fatboy Slim a jeho nejúspěšnější klipy mají na YouTube miliony zhlédnutí.

A právě singl s populárním britským producentem a DJ ukazuje Oceanovu žánrovou pestrost – v doprovodu typicky rytmického Cookova beatu mladý rapper ukazuje svou největší přednost, bleskurychlý rap, v němž klade verše s kadencí, že se nestačíte divit.

A že je muzika londýnského umělce pro vás přílišný underground a nemá šanci oslovit širší davy lidí? Ocean Wisdom vás rád vyvede z omylu, ostatně jeho hitovka Tom and Jerry se loni rozhodla objevila na soundtracku k videohře FIFA 19, což je jedna z nejprodávanějších videoherních sérií vůbec.


Napište komentář