Legenda elektroniky a dream popu Caribou míří do Prahy

Caribou | Zdroj: goout.net

Dan Snaith alias Caribou se po dlouhé pětileté pauze připomíná novým singlem Home a vrací se na evropská i americká pódia. Na turné nevynechá ani Prahu a své elektronické beaty bude tuzemskému publiku servírovat 23. dubna 2020 ve Foru Karlín.

Kanadský muzikant a producent Dan Snaith se na hudební scéně pohybuje již od roku 2001, kdy začínal pod pseudonymem Manitoba. Vzhledem k soudním sporům, které ho právě kvůli tomuto jménu dostihly, se rozhodl pro změnu a v roce 2005 začal působit pod uměleckým jménem Caribou. Následovalo vydání čtyř úspěšných alb, díky kterým má na svém kontě také několik nominací v hitparádách Billboard, Juno Awards, Polaris Music Prize a mnoho dalších.

Čtěte také: Návrat do Prahy s novým zvukem i vokalistkou. Tycho vystoupí příští rok v Roxy

Před pěti lety přišel s kritiky uznávanou deskou Our Love a následně se z hudebního průmyslu stáhl. Mnoho fanoušků po celém světě zanechal v nejistotě, zda-li se ještě někdy na pódia vrátí. Pár dní zpět však zveřejnil nový singl s názvem Home a spolu s ním oznámil turné po Americe, Kanadě a Evropě.

Caribou odpálí svůj elektronický večírek 23. dubna 2020 ve Foru Karlín a vstupenky jsou k dostání v prodejní síti GoOut.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.