Staropramen letos oslaví 145. výročí od svého založení

Pivo a hudba | Zdroj: facebook.com

(Sponzorováno) V letošním roce slaví smíchovský pivovar Staropramen 145. výročí. K tomuto jubileu připravuje velkou kampaň, která nepřiblíží jen historii pivovaru, ale také spojení piva s hudbou. Celé to startuje novým spotem.

V pondělí 17. února startuje kampaň Jedno nás spojuje již 145 let, kterou pivovar Staropramen připomene letošní výročí svého založení. Ten vznikl v roce 1869 a drží si svou originalitu (v mnoha ohledech) dodnes. Staropramen připomene své jubileum v tomto roce hned několikrát. Poprvé právě v pondělí, kdy vypustí nový spot. „Kampaň se zaměří na kvalitu, kořeny a původ piva Staropramen, které provází naše spotřebitele již 145 let. Hlavní hrdina spotu se díky Staropramenu přenáší po časové linii zpět až do roku 1869. Po celou dobu ho provází hudba, která bude i v letošním roce pro nás stěžejní outdoorovou aktivitou,“ říká o akci Soňa Bušová, manažerka značky Staropramen. Tím naráží na řadu hudebních akcí, které právě Staropramen pořádá nebo sponzoruje.

Pivovar Staropramenu se může chlubit několika prvenstvími, a to jak v technologické oblasti, tak v inovacích, které nabízejí spotřebitelům mnoho druhů piva a nápojů na podobné bázi. Počínaje pýchou této značky – polotmavým Granátem, který od roku 1884 nezměnil svou recepturu. Nejde přitom jen o příběh úspěšného smíchovského piva, ale také o příběh inovativního ducha, kterým Staropramen ovlivnil celé pivovarské odvětví u nás. V kampani si také připomene úspěchy značky restaurací Staropramen Potrefená Husa, kterou provozuje od roku 1999, nebo vlajkové lodi Vinohradský Parlament. Rozhodně se bude držet stále svého hesla – Jedno nás spojuje.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.