Sum 41 se budou loučit v pražské O2 areně

SUM 41 - Rock for People 2022 | Foto: Lucie Nohlová, MonsterMusic

Sum 41 před pár dny vystoupili na hradeckém multižánrovém festivalu Rock for People. Nyní ohlásili, že se se svými fanoušky rozloučí před koncem kariéry i v O2 areně.

Sum 41 bez přemýšlení patří do zlaté éry moderního punk rocku a během devadesátek společně s kapelami jako Good CharlotteGreen Day či Blink-182 byli mezi těmi nejlepšími. The Hell Song, Fat Lip či In Too Deep patří k jejich největším hitům. Je to ale už nějakou dobu, co na svém oficiálním kanále zveřejnili zprávu o tom, že natočí poslední album, objedou s ním svět a skončí.

Čtěte také: Tata Bojs chystají dokument, s Travisem Barkerem si můžeš jít zaběhat

Album Heaven :x: Hell vyšlo letos na jaře a kapela právě jede své rozlučkové turné Tour Of The Setting Sum. Před pár dny odehráli i poslední festivalový koncert u nás. Na podzim se však vrátí a tentokrát (už fakt naposledy) vystoupí v pražské O2 areně, a to 10. listopadu 2024. Vstupenky lze zakoupit v sítích Ticketmaster od 28. června.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 373 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.