Tata Bojs chystají dokument, s Travisem Barkerem si můžeš jít zaběhat

Tata Bojs & Dekkadancers, Azyl78, 2021 | Foto: Lukáš Milko, MonsterMusic

Aktuálně z hudebního světa – nepropásni nová alba Imagine Dragons nebo OneRepublic, zaběhej si s Travisem Barkerem z Blink-182, těš se na dokument z dílny Tata Bojs.

Tata Bojs poputují do kin 

Tata Bojs vydají ke svému 35. výročí dokumentární film o svých začátcích a cestě ke slávě. Součástí budou i rozhovory současných, ale i bývalých členů skupiny. Dokument ponese název tata_bojs.doc a podle aktuálních informací půjde do kin letos v září. Celé dílo vzniká pod taktovkou režisére Marka Najbrta, který má na svědomí například komediální film Prezident Blaník nebo pohádku Čertí brko

Billie Eilish, jako jedna z nejúspěšnějších mladých umělkyň

Talentovaná umělkyně Billie Eilish trpící Tourretovým syndromem se zapsala mezi trojici nejúspěšnějších umělců na Spotify, kde překonala hranici 100 milionů poslechů za měsíc. Ve svých dvaadvaceti letech je nejmladším hudební hvězdou, které se toto povedlo. Dříve tato čísla překročil jen The Weeknd (107 milionů) a Taylor Swift (102 milionů). 

Nezapomeňte si poslechnout její nejnovější album Hit Me Hard and Soft. To vyšlo v květnu 2024 a hned po vydání se objevilo na druhém místě hudebního žebříčku Billboard 200.

Čtěte také: Překvapení i zklamání na Rock for People: Co se podařilo na výbornou a co nevyšlo podle představ

Noví Imagine Dragons vyjdou na konci června

Nyní by měli zbystřit všichni fanoušci americké hudební partičky Imagine Dragons. Sice během roku 2022 vydali dvojalbum (Mercury) a super deluxe editci Night Visions, ale i tak letos vyjde další album. Ponese název LOOM a bude mít stopáž pouhých dvacet osm minut. Na šesté studiovce najdete devět nových písní a vychází již 28. června.

S novým albem přijdou i OneRepublic

Hity jako Sunshine, I Ain’t Worried, West Coast nebo píseň I Don’t Wanna Want, vzniklé ve spolupráci s Davidem Guettou, se objeví na chystaném albu OneRepublic. Deska vyjde už 12. července a bude o hledání autenticity ve stále umělejším světě – „Jsi tím, za koho se vydáváš online, nebo je to všechno umělý ráj?” Album vyjde pod názvem Artificial Paradise.

Čtěte také: MR. BIG na rozlučkové tour zahrají i v pražském Roxy

Zasportuj si s Travisem Barkerem

Travis Barker, bubeník Blink-182 a dlouholetý partner Kourtney Kardashian, se dal na pořádání sportovních akcí. Bubeník láká na dvě události ohlášené na 6. a 21. července. Ty se uskuteční v Los Angeles a v New Yorku a jsou přezdívány Run Travis Run.

Poté, co přežil v roce 2008 pád letadla a měl na těle rozsáhlé popáleniny ho lékaři nešetřili – „Po mé nehodě v roce 2008 bylo více než 70 procent mého těla popáleno. Doktoři mi řekli, že už možná nikdy nebudu moci chodit nebo bubnovat, a tak jsem se rozhodl všem dokázat, že se mýlí,“ vysvětluje Travis.

„To, co začalo krátkými procházkami, se každým dnem měnilo v krátké běhy. Minulý rok jsem běžel svůj první půlmaraton,“ pokračuje. „Běžecká komunita je obrovská a líbilo se mi, jak všichni ze všech společenských vrstev běželi společně a vzájemně se podporovali.” Každá z těchto akcí bude odstartována ranním během a jako odměnou bude medaile a tričko z limitované edice. Poté budou následovat workshopy. V upoutávce se bubeník nechal inspirovat scénou z filmu Forrest Gump. Na trailer k akci se můžete podívat zde.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 373 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.