Chinaski natočili videoklip k legendární písni Punčocháče

Chinaski - Barrák music hrad, 2020 | Foto: Martin Bambušek, MonsterMusic

Chinaski naplno využili natáčení ve světoznámém studiu Rockfield. Přehráli jednu ze svých nejstarších písní a Punčocháče tak dostaly úplně nový zvuk a videoklip.

Chinaski slaví 30 let na scéně a vzali si do parády i jednu ze svých nejstarších hitovek. Punčocháče mají úplně nový sound a k přetočené písni vznikl i zbrusu nový videoklip.

Režie se ujal komik a showman Jakub Kohák. Bankovní přepadení ve videoklipu poté zinscenovala známá česká herečka Jaroslava Obermaierová po boku dvou kolegyň – Evy Holubové a Liliany Makiny.

Čtěte také: Troye Sivan předvedl Praze krátkou, ale zato propracovanou a euforickou show

Předělaná písnička je navíc předzvěstí speciálního narozeninového alba.

„Dospěli jsme a cítíme, že některé písně, které jsme v minulosti nahráli, bychom dneska zahráli jinak. Někdy jsou to písně, které neprávem zapadly a někdy takové, které si prostě zaslouží tu nejlepší současnou produkci a zvuk. Takových písní jsme vybrali deset, odjeli jsme je nahrát znovu do legendárního britského studia Rockfield a budeme je postupně zveřejňovat,” vysvětluje Michal Malátný.

O první klip k písni Punčocháče se režisérsky postaral Jakub Kohák. „S Jakubem Kohákem v roli moderátora se Chinaski na koncertech potkávají často. Jsme rádi, že naše námluvy vyústily v natočení klipu k písni Punčocháče. Jakub přišel s perfektním námětem i hereckým obsazením,” komentuje spolupráci manažer kapely Martin Pokorný.

Klip měl premiéru na kapelním Hero Hero (internetová placená platforma pro tvůrce všeho druhu). Na tomto jejich účtu najdete i jiný prémiový obsah v podobě pravidelně přidávaného obsahu plném backstage videí či videí z natáčení.

Narozeninové album vyjde v prosinci. Chinaski také odehrají velký narozeninový koncert v O2 areně, jenž se pro velký zájem uskuteční hned dvakrát – 11. a 12. prosince 2024. První termín už je beznadějně vyprodaný, ale nadále můžete kupovat vstupenky na druhý koncert. Vstupenky jsou k mání v sítích Ticketportal a Ticketmaster.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 373 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.