Švédští Imminence přivezou do Prahy nové album Turn The Light On

Imminence | Zdroj: rockhard.sk

Post-hardcorová švédská parta Imminence působí v hudebním průmyslu již od roku 2010 a na svém kontě má tři studiová alba. Právě to poslední, nesoucí název Turn The Light On, si mohou fanoušci přijít poslechnout 1. února 2020 do pražského Stormu.

Imminence bodují především u evropského publika a například v Německu mají tak rozsáhlou fanouškovskou základnu, že se dokonce umístili v žebříčku Top 100 Official German Album Charts. Nyní vyráží s novou deskou Turn The Light On dobýt také Rusko a v únoru pokračují s koncertováním po Evropě.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Kapely, se kterými se na podzim vrátíme do minulosti

Prvním velkým úspěchem Imminence byl singl s názvem The Sickness, který vydali v roce 2015 a od té doby posluchačům ukazují, jak nadaní muzikanti jsou. Jejich tvorba by se dala definovat jako post-hardcore či metalcore, avšak Eddie Berg (frontman kapely, pozn. red.) se také nebojí sáhnout po houslích a zazpívat song akusticky, kdy vynikají jeho perfektní vokály.

Skladby plné rozmanitosti, tvrdých riffů a emotivní textů se rozezní 1. února 2020 žižkovským Storm Clubem.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.