System Of A Sponge: Když se Zátiším Bikin rozezní Chop Suey!

System Of A Sponge | Zdroj: YouTube

Parodie na skladby a videoklipy nejsou na YouTube ničím vzácným. Nedávno zveřejněné video je však ještě o level výš, a ptáte-li se proč, Spongebob zpívající proslulou Chop Suey! od System of a Down vám to řádně vysvětlí.

Video s názvem System Of A Sponge! přidal na YouTube uživatel Tocen. Tomu se podařilo výborně synchronizovat scény ze známého kresleného seriálu Spongebob se zpěvem skladby Chop Suey! a vznikl z toho opravdu nevídaný videoklip, jenž svou originalitou hravě předčí nejeden klip z klasického mainstreamu.

System Of A Sponge! si za dva týdny od publikování podařilo získat přes 200 000 zhlédnutí a mimo jiné ho sdílel i populární zábavní server 9gag. Samotní System of a Down, místo Spongeboba v čele se Serjem Tankianem, u nás zahrají 12. června příštího roku, kdy vystoupí v O2 Areně.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 283 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.