The All American Rejects prezentují první dva singly z nového alba

The All-American Rejects | Zdroj: facebook.com

The All-American Rejects hlásí návrat na scénu! Po několikatýdenním lákání netrpělivých fanoušků kapela konečně vypustila první ukázky nové tvorby. Nejedná se přitom jen o jeden singl, ale hned o dva, které jsou navíc doplněné tématických minifilmem.

The All-American Rejects jsou zpět! Naposledy jsme o rockerech, kteří se proslavili hity jako Move Along nebo Gives You Hell, mohli slyšet v roce 2015, kdy do světa vypustili píseň There’s a Place. Již tenkrát se začalo okamžitě spekulovat, jestli se konečně dočkáme nového alba, nástupce kritiky rozporuplně přijímaného Kids In The Streets z roku 2012. Tématická balada však bohužel byla nahrána čistě pro účely filmu Miss You Already, ve které si frontman kapely Tyson Ritter střihl vedlejší roli. Žádná další nová tvorba nebyla v dohlednu a ač kapela koncertovala, její návrat do studia se nekonal.

Změna přišla až v průběhu minulého měsíce, kdy kapela začala na svůj facebook přidávat fotky a krátká videa z natáčení nového videoklipu a postupně začala odhalovat datum zveřejnění. Dnes se fanoušci konečně dočkali a mohou si poslechnout první dva singly z nového alba, které by mělo vyjít někdy na podzim. Singly s názvy Sweat a Close Your Eyes doplňuje i krátký film režírovaný Jamie Thravesem s Tysonem Ritterem v hlavní roli.

Ritter se ostatně v posledních letech aktivně věnoval herectví, což prý do značné míry ovlivnilo jeho přístup k nové tvorbě. „Posledních pět let jsem strávil učením se herectví a rozvíjení mé vizuální stránky performace, díky čemuž jsem si uvědomil, jak důležité je propojení očí a uší. Proto tohle bude více vizuální. Nová deska bude jak pro vaše uši, tak pro vaše oči,“ prozradil v nedávném rozhovoru pro Billboard.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...