The Maine si na českou premiéru přivezou desku You Are Ok a pop punkery Stand Atlantic

The Maine | Zdroj: rocksound.tv

V Praze vůbec poprvé vystoupí arizonští The Maine. Kapela, která letos vydala sedmé studiové album, přijede do Futurum Music Baru příští rok v únoru.

The Maine vydali první desku Can’t Stop Won’t Stop již v roce 2008 a rychle si vybudovali své místo na scéně alternativního rocku. Letos se navrátili s dalším studiovým počinem You Are Ok a po dvanácti letech existence s ním přijedou i do České republiky. „Tohle album jsme my, v naší nejambicioznější formě vůbec,” prozradil o aktuální řadovce zpěvák John O’Callaghan.

Rozhovor: Nothing,nowhere: Psaní textů je pro mě meditace. Když se dostanu z transu, zaráží mě, co jsem vytvořil

Jako předkapela se představí pop punková trojice Stand Atlantic. V čele se zpěvačkou Bonnie Fraser se australská skupina podívá do Prahy již podruhé a tentokrát přiveze debutovou desku Skinny Dipping, který vyšla loni.

The Maine a Stand Atlantic navštíví Futurum Music Bar 10. února 2020. Vstupenky jsou k dostání na webu GoOut.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz