The Spankers připravili nový singl plný letní energie

The Spankers | zdroj: thespankers.cz

Kapela prošla za poslední rok změnami, tou největší byl nástup nové zpěvačky Elén Berešové. Tyto změny se promítly i v aktuální tvorbě kapely. Nový hit představuje nový hlas The Spankers a ukazuje, co můžeme od muzikantů očekávat.

Skladba Music is my land přináší pozitivní rytmy a vyjadřuje letní pohodovou atmosféru. Jak název napovídá, tak píseň i videoklip odrážejí život muzikantů v letní festivalové sezóně. Kapela zažije mnoho zážitků a pozná mnoho kamarádů po celé republice. Cestování však přináší i nehody a ne zrovna veselé situace. Celý videoklip pak zachycuje, jak se hudba stává součástí života všech muzikantů a jak takový den v kapele probíhá. Pivko sem, pivko tam, veselí fanoušci na koncertech i zběsilé návštěvy benzinových pump při nákupu energiťáků a baget.

Kapela si v původním složení zahrála s kapelami světových jmen, jako jsou Dub Pistols, The Skatalites a The Aggrolites, společné vystoupení měla i s bandy z české scény jako třeba s Fast Food Orchestra nebo se Sto Zvířat. Nové seskupení je naladěno více než dobře, jak ostatně říká sama zpěvačka: „Kapela je ve složení, které si všichni hrozně užíváme. Děláme skvělý věci a je nám spolu dobře. Tuhle atmosféru se snažíme přenést i na fanoušky a doufáme, že se v naší společnosti cítí podobně.“

Nový singl není první, ani poslední chystanou akcí pro fanoušky. Po letní pohodičce chystají The Spankers singl druhý, opět s videoklipem. Ten má mít spíše rockový zvuk. Přelom tohoto roku bude pro kapelu zásadní a příznivcům přinese mnoho překvapení. Letní skladba Music is my land ukazuje, že se máme na co těšit.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.