The.Switch vydali videoklip k novému singlu

The.Switch | Zdroj: bandzone.cz

Česká hard-core parta The.Switch slaví 20. výročí a vydala videoklip k prvnímu singlu z nového alba. Nabízí záběry z amerického Seattlu, kde deska vznikala.

Zatím bezejmenné album bude od vydání toho předchozího dělit neuvěřitelných deset let, přičemž právě singl Kam Vedou Naše Kroky cestu k nové desce podle autorů popisuje. Kapela si totiž za tu dobu prošla hned několika změnami a nově tak v The.Switch působí bubeník Pavel Němec, kytarista Jan TJ Tuček a textař Tomáš Tajchner.

Produkci alba měl na starost John Goodmanson, jenž pro nahrávání vybral seattleské studio Robert Lang Studios, kde vznikaly i hity kapel jako je Nirvana, Foo Fighters či R.E.M. Během nahrávání vzniklo celkem 12 skladeb, spolu s nimi pak i zmíněný videoklip a dokonce i dokument, na kterém režisér Adam Vopička s kameramanem Marcelem Benešem zachytili průběh vytváření desky.

Datum vydání alba je zatím neznámé, měli bychom se ho však s jistotou dočkat ještě před zahájením listopadového turné. To začne už 11. listopadu v Děčíně a The.Switch si na něj s sebou vezmou alternative rockovou formaci Smrtislav.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.