RAVEN pokřtí desku Waltz v RockOpeře Praha

Raven | Zdroj: RAVEN

Již sedmé autorské album zpěváka, pianisty, skladatele a textaře RAVENa vychází v říjnu pod názvem Waltz.

RAVEN působil v kapelách Krausberry, Cairo, Neřež nebo Nasycen a účinkuje v představeních RockOpery Praha. Je autorem řady moderních autorských alb, písní pro Báru Basikovou, Precedens a mnoho dalších.

Fanoušci se mohou na nové, již sedmé desce, těšit na třináct songů, z nichž deset je zcela nových a tři jsou speciální cover verze RAVENových starších skladeb. Drtivou většinu alba natočil RAVEN se smyčcových orchestrem v aranžmá Daniela Wunsche.

Na koncertním křtu, jež se koná 13. října v RockOpeře Praha, představí společně s řadou muzikantů několik písní z nového alba Waltz. Svou třicetiletou hudební kariéru připomene i řadou písní z předchozího období.

Studenti za kilo

V magickém prostředí hudebního divadla RockOpera Praha se představí i hosté Pavla Forest, Milan Steigerwald, Athina Langoska, Iva Marešová, Neřež, Filip Benešovský, Precedens, Vladimír Línek a Nasycen. V průběhu večera bude pokřtěna rovněž kniha Raven Slovem, která je výběrem RAVENových textů.

Vstupenky zakoupíte od 100 Kč na webových stránkách RAVENa, za dvě zakoupené vstupenky získáte CD Waltz zdarma. Studenti mají vstup za ‘kilíčko’ a držitelé ZTP projdou turnikety zdarma.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...