The Tap Tap a mnoho dalších zahrají na Václavském náměstí

The Tap Tap | Zdroj: archiv kapely

The Tap Tap přicházejí s mimořádným koncertem. Nese název Už jsme trochu dál a odehraje se koncem února na Václavském náměstí našeho hlavního města. Přijďte si také užít jedinečnou atmosféru a melodickou hudbu.

Na programu ale nebude pouze hudba. Bude se zde také mluvit o příkladech integrace a inkluze hendikepovaných v České republice. Vše uvede moderátor Láďa Angelovič. Celý projekt vznikl především kvůli nevídanému zájmu veřejnosti týkající se zmíněné problematiky, který je reakcí na jistá vyjádření současného prezidenta České republiky.

The Tap Tap je kapela, která u vás vzbudí radost a fascinaci zároveň. Na hudebním poli působí již 16 let a vybudovali si zde čestné místo. Sklízejí úspěchy jak doma, tak v zahraničí. Hudební skupina je složena ze studentů a absolventů Jedličkova ústavu. Mají různá postižení, ale jak sám jejich kapelník tvrdí: “Nejsou žádná rychlokvaška”.

Čtěte také: The Tap Tap odehráli úspěšný Koncert proti strachu

Těšit se můžete na mnoho zajímavých hostů. Kromě The Tap Tap svou účast potvrdili Xindl X a Jan Haubert z kapely Visací zámek. Vystoupí i zpěvák Radek Žalud a operní pěvkyně Daniela Valíčková. Vše vypukne 21. února v 15 hodin přímo pod sochou Svatého Václava na Václavském náměstí v Praze. Vstup je zdarma a koncert je přizpůsobený i zájmu mimopražských diváků a rodičů s dětmi.

Více informací naleznete zde.

 


Napište komentář