TIP REDAKCE: Pět letošních hitů, kterými rozproudíte silvestrovský večírek

Justin Timberlake | Zdroj: facebook.com

Kromě Vánoc nás s blížícím se koncem roku čeká ještě jeden večer, který stojí za to oslavit. Hádáte správně, je to Silvestr. A jak si užít poslední prosincovou noc na maximum? Přece se správnou muzikou! Naladí vás následující hity letošního roku na tu pravou taneční vlnu, díky které se protančíte až do nového roku?

Justin Timberlake – Can’t Stop The Feeling!

První hitovka, která zaručeně zvedne každého z gauče od chlebíčků a šampaňského, je květnová Can’t Stop The Feeling!. Aby taky ne, když vás slovy „just dance, dance, dance“ k tanci pobízí samotný Justin Timberlake.

Sia – The Greatest

Přestože stále nevíme, kdo se za černobílou parukou skrývá, nelze popřít fakt, že zpěvačka Sia vydala i letos několik skvělých skladeb. Jako silvestrovský „zlepšovač nálady“ se od interpretky nabízí zářijová The Greatest. Ta vás nenechá sedět v klidu už jen kvůli mladičké neuvěřitelné tanečnici, která dodává každému klipu punc originality.

One Republic – Kids

Na album, na němž se nachází hit číslo tři, si fanoušci kapely One Republic museli delší dobu počkat. Přestože melodickou Kids skupina vypustila do světa už koncem srpna, s deskou Oh My My fanoušky napínali až do října. Roztančí vás písnička stejně jako frontmana Ryana Teddera?

Calvin Harris – My Way

Song číslo čtyři ve vás probudí vzpomínky na léto, ačkoliv vyšel až koncem října. Calvin Harris pro ni použil jednoduché, avšak účinné melodie, které jsou typické právě pro letní skladby. Menší letní party uprostřed zimy? Proč ne!

Galantis – No Money

Co by to bylo za večírek bez pořádné taneční muziky? Pokud v průběhu večera zazněly všechny předchozí písničky a vy stále nehnutě sedíte se skleničkou šampaňského v ruce, Galantis vás svou skladbou No Money vydanou v květnu rozhýbou stoprocentně.


Napište komentář

Klára Mališová
O Klára Mališová 45 Článků
Již druhým rokem studuju na Karlovce žurnalistiku a doufám, že jednoho dne mě uživí buď to, nebo cokoliv spojené právě s muzikou - jsem totiž tak trochu závislák na koncertech a umím si představit, jak jednou cestuju po světě s kapelou v zádech a všechno jí pěkně organizuju. :)