Tokio Hotel se po pěti letech vrací s novou deskou

Tokio Hotel | Zdroj: www.tokiohotel.de

Většina si jistě myslela, že o nich už neuslyšíme. Fanynky si mezitím našly nové objekty zbožňování, haters si oddechli. Ale vydání nového alba Tokio Hotel se nezadržitelně blíží.

Jejich debutové album Schrei bylo natolik úspěšné, že se téměř přes noc stali nejúspěšnější německou rockovou kapelou za posledních dvanáct let. Prodali více než sedm milionů kusů svých nahrávek, získali přibližně 160 zlatých a více než 60 platinových desek. Nejen fanynky, ale především média, nenechali Tokio Hotel chvíli na pokoji, což se projevilo i na neschopnosti soustředit se na budoucí kroky kapely. Ztráta soukromí a vysoký tlak veřejnosti zapříčinily, že se dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi rozhodli utéci a najít potřebný klid a anonymitu. Obojí našli v Kalifornii, odkud vzešly první písně z nového alba Kings Of Suburbia. A s největší pravděpodobností to bylo to nejlepší rozhodnutí, které učinili.

,,Kings Of Suburbia je pocit, který znamená vše a nic zároveň. Je to něco jako soundtrack okamžiku, kdy se člověk nachází na vrcholu svého vesmíru, bez ohledu na to, jak velký ten vesmír je,“ říká k názvu desky frontman Bill Kaulitz. Jedná se o jejich čtvrtý studiový kousek, který nabídne jedenáct písní, a deluxe verze dokonce patnáct. Zároveň považují členové nové album za doposud nejlepší, které stvořili. Deska je symbolem propojení minulosti kapely s přítomností a úzké spolupráce dvojčat. Díky tomu se album stává dalším základním pilířem jejich dosavadní kariéry. Pod hlavičkou Universal Music je album již v předprodeji. Do obchodu si pro něj budete moci zajít 3. října. Navíc pro uživatele iTunes má kapela dárek. Každý pátek bude uvolněn jeden singl z jejich nové desky, a to zcela zdarma pro ty, kteří si album přeobjednají.


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.